Модна читанка

Знайомтесь: Кігтик Ковбаско
Правду кажуть, що руді коти - найрозумніші. Саме таким і є наш Кігтик Олегович Ковбаско. Не дарма ж "руда" чоловіча частина сім'ї Дерихатів ще малим кошеням одразу прийняла його за "свого". А як вже так сталось, що наш Ковбаско і його молодий господар - п'ятикласник Олег Дерихата помінялись місцями і які дивовижні пригоди трапились із ними та їхніми друзями; як наші герої провчили зухвалих розбишак Барбосків і тільки коли перебороли власні страхи, знову стали самими собою - читайте в неймовірній повісті Сергія Гридіна "Кігтик Ковбаско".

З Ейнштейном у рюкзакуЧи могли б ви подумати, що цвях, акумулятори від мобільних телефонів, навушники та скельця від окулярів можуть допомогти вибратись із наглухо зачиненого будинку? Дивний перелік? Але саме ці речі насправді врятували трьох підлітків, котрих захопили в полон контрабандисти. Чиста фізика і жодних махінацій!
Представляємо вам неймовірну книгу Андрія Бачинського "З Ейнштейном у рюкзаку".
Вчитель фізики вивіз учнів у лісовий табір, щоб пояснити, як фізичні закони застосовуються на практиці. І як так сталось, що троє підлітків: популярний шкільний футболіст Олег, красуня Солька та тихий, скромний розумник Юрко, опинились в руках у небезпечних злочинців? І як саме знання законів фізики та вміння застосовувати їх на практиці врятувало їм життя - читайте в захопливій пригодницькій повісті Андрія Бачинського "З Ейнштейном у рюкзаку".

Історія підлітка, яка підкорила світ


📚Американський письменник Ґарі Полсен є володарем трьох медалей🎖️Джона Ньюбері за видатний внесок в американську літературу для дітей👫.
Роман "Сокира" увійшов до списку 100 улюблених книг у США🇺🇲. (The American Read).
Тринадцятирічний Браян Робсон удвох з пілотом летів легким літаком - всюдиходом🛶 до батька, який працював на північних родовищах Канади🇨🇦. Після розлучення, хлопець мав провести літні канікули саме там. Та раптова смерть пілота від тяжкого серцевого нападу призвела до авіатрощі. Літак🛶 упав в озеро посеред хащів канадської тайги🌳🌲🌳. Браян вижив, але опинився сам на сам з незвіданою природою. Подарована мамою перед самим від'їздом сокира🪓, що висіла на поясі в міцному шкіряному чохлі, була тепер єдиним засобом для виживання в умовах дикої природи.
Ні сльози, ні відчай, ані жодні жалощі до себе не зарадили його біді. Хлопець мусів згадати все, що колись читав, бачив чи чув про перебування в екстрених умовах. Як розвести вогонь🔥? Як вгамувати голод🍳? Як захиститись від незліченної мошкари чи диких звірів🐺🦟? Як ...вижити?!?
Ця історія про тринадцятирічного підлітка🧍підкорила цілий світ🌐. Це книга📗 про силу людського духу, про надзвичайну волю до життя, про вміння вчитись у природи виживати та ...дорослішати!Знайомтесь: Містельфи


Ми розпочинаємо нову рубрику "Читання - теж імідж", де будемо знайомити вас з цікавими книжками.
Сьогодні представляємо вам книгу Галини Вдовиченко "Містельфи".
І що воно таке, ці містельфи?
Чим вони знамениті? І де мешкають?
Якщо б люди у Львові були більш уважніші і не дивились тільки собі під ноги, а хоча б іноді піднімали голову до неба, вони б, напевно, помітили крихітних міських ельфиків, що замешкали на горищах, дахах і різноманітних вежках середмістя.
П'ятеро містельфів - Дафна, Агата, Остап, Бруно і Тея - головні герої повісті. Кожен має своє помешкання, своє заняття та захоплення, а ще багато, багато різних розваг. Вони виховані та освічені, веселі та кмітливі, а крім того - "комп'ютеризовані" - кожен має на руці містельфійський браслет з функціями зв'язку, потрійного режиму безпеки, підсвітки та сигналу тривоги.
І не було би кінця краю забавам та розвагам, якби не... нашестя потворних щурів - мутантів. Почалось все з бібліотек, звідки почали щезати книги. А далі ще гірше - гризуни - мутанти вийшли в місто і почали трощити і поїдати все, що зустрічалось на їх шляху.
Як вдалось цьому протистояти і яку саме участь у плані порятунку брали містельфи, ви зможете дізнатись самі, коли прочитаєте цю просто неймовірну повість Галини Вдовиченко.
Тож запрошуємо вас до нашої бібліотеки (Шептицького,1).
Ця книга, напевно, не залежиться на книжковій полиці.Генії читають про геніїв

Міська бібліотека для дітей пропонує вам ознайомитися з серією книг для дітей "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей".
Кожен з батьків мріє, щоб його дитина виросла щасливою і успішною. Та дітям, зазвичай, не дуже подобається вчитися, щось заучувати. Але якщо в процесі навчання вони отримають позитивні емоції, то зможуть по-справжньому захопитись знаннями, навчанням.
Книжкова серія "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей" - це найкращий спосіб познайомити дітей з наукою та історією, досягненнями людства та світовими відкриттями. Дана серія - це унікальний проект, який сприяє набагато якіснішому дозвіллю дітей та батьків. Книжки серії написані в захопливій і доступній формі, що робить сам процес читання цікавим і корисним. Книги написані "мовою дитини" та відповідають потребам сучасного покоління.
Книги серії мають ряд приємних особливостей:
  • в кінці кожного розділу - збірка запитань, які допоможуть дитині запам'ятати найголовніше та зробити власні висновки;
  • змістовні оригінальні ілюстрації допоможуть дитині візуалізувати історію;
  • дітям та дорослим буде однаково цікаво читати;
  • дані розповіді є реальні біографії, написані у формі цікавих історій. 
Серія розповість вам про:
Альберта Ейнштейна 
 
Ніколу Теслу
 
Коко Шанель
 
Стіва Джобса
 
та інших 
Для дитини важлива особиста участь батьків у процесі навчання, а з такими книжками це буде приємно, пізнавально та повчально!                                                                                                 Незрозумілі не-ангели

Нові повісті Сергія Гридіна «Не – ангел» та «Незрозумілі» відкривають ще одну грань складного життя підлітків. Головним героям цих повістей - Олесеві («Не-ангел») та Сашкові («Незрозумілі») випало пройти через круті випробування. В  обох -  море проблем, море думок, емоцій і чогось незбагненого.
Хвороба матері та непорозуміння з батьком виштовхали Олеся на вулицю. Він опиняється на дні жорстокого світу людей. Як Олесь так і Сашко потрапляють у дуже драматичні ситуації і, хоч як не було складно - вибираються звідти.
Автор вчить підлітків, як вміти розуміти інших і самим ставати зрозумілішими. Обидві повісті сповнені драматичних напружень, неординарних пригод і щемливих переживань.

  Шлях і досвід юних героїв цих повістей – для вас наші дорогі читачі.
                                                Чат для дівчат

Коли ви візьмете книгу «Чат для дівчат» (упорядники – Валентина Вздульська та Оксана Лущевська), то щось світле, гарне, гармонійне і чудесне увійде у ваше життя.
Дванадцять оповідань від сучасних українських письменників торкаються важливих тем життя старшокласників. Мрії та страхи, любов і зрада, дружба і втрати, шкільні справи та стосунки з батьками, розваги і хобі…
Тонко описані, сповнені гумору та справжніх емоцій – ці історії зацікавлять як юних, так і дорослих читачів.

Тож, запрошуємо дівчат в книжковий чат!*****************************************

                                                                                          
                              Солоні поцілунки
                   
Повість Ольги Купріян «Солоні поцілунки» - це книга, яку «чемним» дівчатам і хлопцям, а тим паче їхнім батькам читати не рекомендується. Бо сучасні підлітки мають такі думки, такі проблеми і виклики, що й не кожен дорослий їм зможе протистояти. Коли дорослішаєш, усе стає таким заплутаним. Ця книга про чотирнадцятирічну дівчинку Мілку (Людмилу). Про болісні зміни в її стосунках з однолітками і дорослими. Про перші досвіди самостійності, про цілком недитячі розчарування і сльози.


Ох, вже ці підлітки!
 
*****************************************

                                                         Перехідний вік моєї мами

Аліні виповнилось тринадцять – критично не щасливий вік. Її зріст – метр сімдесят пять і вона переконана, що є недоладною незграбою. Її бентежать стосунки з однокласниками, нові враження і відчуття, пробуджене кохання і взагалі багато всього такого, що відбувається з нею вперше.

Якось мама розповіла дівчинці про своє перше кохання -  і Аля відкрила для себе, що в її мами – також перехідний період і в неї є свої таємниці. Мама теж доростає до розуміння, що її дочка вже майже доросла. Події повісті Ірини Мацко «Перехідний вік… моєї мами» - переконують, що порозуміння завжди можливе, якщо його прагнути. І Аля з мамою починають спілкуватись, як справжні подруги.

  *****************************************

Все починається в 13

Твір на тему "Мені тринадцятий минало"
"Тринадцять років - це вік, коли батьки починають тебе дратувати не менше за родичів, друзів та вчителів.
Тринадцять років - це вік, коли вперше в житті почуваєш себе обдуреним на всі сто. Бо до тебе нарешті доходить, що в житті рідко коли спрацьовує "на відмінно" бодай хоч одне правило, яке вчителі втовкмачували тобі в голову..."

Герої нової повісті Валентина Бердта "Все починається в тринадцять" - підлітки, які опинившись літом в селі "на засланні", не очікують від цього нічого крім страшенної нудьги. Натомість, вони потрапляють у коловерт справжніх пригод, не раз навіть містичних - з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєш!
Звичайні, нормальні, сучасні підлітки, познайомившись з якими вам захочеться "поприколюватись" разом з ними і обов'язково прочитати цю чудову книгу, на сторінках якої причаїлось безліч пригод, які трапляються тільки з тринадцятирічними.


*****************************************


Персі Джексон та Олімпійці.

Знайомтесь: Рік Ріордан та його Персі Джексон.
Цикл книг «Персі Джексон та Олімпійці» - це серія фантастичних романів американського письменника Ріка Ріордана. В основу ідеї покладені давньогрецькі легенди.
Головний герой - юнак Персі Джексон, який випадково дізнається, що він є сином давньогрецького бога морів – Посейдона і водяної стихії. Виявляється, все, що говорилось в міфах про богів, титанів, чудовиськ та героїв – чистісенька правда! І, власне, сам Персі Джексон є одним із багатьох дітей – напівкровок цих богів.
Дії розгортаються в сучасній Америці. Р. Ріордан пояснює це тим, що боги античності переміщаються по планеті разом з центром західного світу. Якщо 2000 років тому центром західного світу була Греція, то сьогодні -  це США. Так, в книгах даного циклу вхід в підземне царство Аїда перемістився під Лос-Анджелес, гора Олімп – на міфічний 600-й поверх Емпайрстейм – білдінг в Нью-Йорку, а Море чудовиськ, по якому плавав ще сам Одісей – в область Бермудського трикутника.


 Отже, ласкаво просимо, в світ напівкровок!
Тут на вас очікують харизматичні герої «Табору Напівкровок», битви та страшні монстри, а також кумедні ситуації, гумор і, звичайно, неймовірні пригоди!

Немає коментарів:

Дописати коментар