неділя, 14 травня 2023 р.

У світі все починається з мами

Вже понад сто років День Матері є приємним приводом для того, щоб зайвий раз привітати, подякувати, підтримати найріднішу людину – маму.

Цього року День Матері в Україні святкують 14 травня. 

Червоноградська міська бібліотека для дітей провела цілий ряд заходів, присвячених цьому чудовому святу.З вихованцями Червоноградська міська ГО неповносправної молоді "Ніка" на святковій майстерці ми робили об’ємну листівку, адже подарунок зроблений власноруч – найприємніший для мами.

Для учнів 2 – А та 2 – Б класів Гімназія імені родини Луговських були проведені затишні мамині читання. Діти затамувавши подих, слухали неймовірно щемливу історію сучасної української дитячої письменниці – тернополянки Ірини Мацко – «Мамине серденько». Але не тільки уважно слухали, а ще й ділились з нами тим, як вони відносяться до своїх мам, декламували чудові рядки віршів про маму.А крім того, в бібліотеці була оформлена тематична книжкова виставка «У світі все починається з мами».Від мами залежить виховання дитини і саме мама найпершою прищеплює дитині любов до Бога, до рідної землі.

Тож, вітаємо всіх із цим чудовим святом – Днем Матері!💕Немає коментарів:

Дописати коментар