понеділок, 6 лютого 2017 р.

Обговорення «Як правильно і безпечно користуватися Інтернетом»Напередодні Міжнародного дня безпечного Інтернету, який відзначають кожного другого вівторка лютого, в бібліотеці-філії №9 відбулося обговорення «Як правильно і безпечно користуватися Інтернетом». Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю. 7 лютого 2017 року у світі цей день відзначають під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». 
Наші користувачі мали змогу переглянути відео «Як безпечно спілкуватися в мережі», а Пришляк Май’я, Пилипчук Марта, Кулинич Юрій розповіли про  основні правила безпечної поведінки в Інтернеті.

Учасники заходу  розробили також правила поведінки у мережі, використовуючи опорні слова:  пам’ятай про…, піклуйся про…,  ніколи не…, і т.п.
Сподіваємося, що ми змогли озброїти користувачів  відомостями щодо ризиків в мережі Інтернет та сформулювати правила безпеки під час роботи в ній.

Немає коментарів:

Дописати коментар