понеділок, 23 грудня 2019 р.

Година-сюрприз «Миколаю, Миколаю, всі на тебе ми чекаємо»Весело і гамірно було 19 грудня в бібліотеці – філії № 9. Аби подарувати дітям радість та веселий настрій бібліотекарі провели годину-сюрприз «Миколаю, Миколаю,  ми на тебе всі чекаємо».  
Адже цей день є особливо бажаним святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. А напередодні свята в бібліотеці з’явилося дерево Добрих Справ, де на різнокольорових листочка діти писали про свої хороші вчинки. 

Почалося свято розповіддю про Миколая Чудотворця, який є символом Добра і Милосердя. 

Всім надзвичайно  сподобались янголята, коза та  чортик Антипко у виконанні юних акторів Зразкового дитячого театру ляльок «Казка»  (режисер Світлана Романова). Впродовж свята дітлахи відгадували вікторини, приймали участь у різноманітних іграх «Сховані слова», «Склади речення», «Ліпимо сніговика»,  де кожен мав можливість проявити свої творчі здібності. Сюрпризом для користувачів бібліотеки став майстер-клас з ебру. Це давнє східне мистецтво малювання на воді. Свято відбулося у дружній та веселій атмосфері, а  винагородою для присутніх стали солодкі подарунки.

Немає коментарів:

Дописати коментар