понеділок, 11 грудня 2017 р.

Правовий орієнтир «Є права у кожного із нас»На календарі є чимало дат, присвячених утвердженню однієї з найбільших цінностей людства – прав людини. 10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Та, незважаючи на таку значну увагу,  ми щодня стикаємося з випадками порушення прав людини і прав дитини, зокрема.
У цей день в бібліотеці-філії №9 відбувся правовий орієнтир «Є права у кожного із нас»

Під час зустрічі діти дізналися про те, що Загальна декларація прав людини проголосила рівність всіх жителів планети перед законом, що права та свободи людини є непорушними.  Кожна дитина має невід'ємне право на життя, освіту, ім'я і громадянство з моменту народження, захист своїх інтересів та власну думку. Діти зрозуміли, що ніхто не має права розлучати їх з батьками, завдавати фізичної, моральної і психологічної шкоди, жорстоко поводитися з ними.
  І, звичайно, крім своїх прав кожна людина має пам'ятати і про свої обов’язки – поважати і любити своє оточення, близьких та друзів, не принижувати гідності кожної людини, сумлінно навчатись, дбати про своє здоров’я, коректно і тактовно висловлювати свої думки та ін.
Кросворд  «Ми – є, ми – рівні» показав хороший рівень правової освіченості наших читачів. 

Для закріплення отриманої інформації діти переглянули відеоролик «Великі права маленької людини» 

та виконали завдання  «Я знаю, я виконую».Немає коментарів:

Дописати коментар